KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8995124

nr 899 5124

Akvarell

Mikael von Essen, (1895-1975 )Ryssland / Sverige Stockholms slott, signerad, 1951, 30x48

Utrop:

1.500 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 juni 2014
kl 20:22:26

4/6 16:21:10 1      100 kr
7/6 19:29:34 2      Vinnande bud